Klajdi

Klajdi смотреть последние обновления за сегодня на .

Klajdi Haruni - Jetë

6810001
26733
676
00:03:17
08.02.2020

ONIMA - 🤍 Music by - Flori Mumajesi Lyrics by- Flori Mumajesi Video by - Alexander & Imagine Films Production by - Threedots

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

26118805
139301
2447
00:03:04
31.12.2019

🤍ONIMA- 🤍 Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix Produced by Threedots Sax - Vis Shkodrani Licensing: license🤍onima.co Connect with Flori Mumajesi: 🤍 Connect with Bruno: Bruno: 🤍 Connect with Klajdi: 🤍 Connect with Andrea: 🤍

Bruno ft. Klajdi Haruni & Dj Vicky - Fatushi / REMIX

10139422
36983
2231
00:03:07
01.05.2022

Stream or Download: 🤍 ​🤍ONIMA- 🤍 Bruno ft. Klajdi Haruni & Dj Vicky - Fatushi / REMIX Original Song ; Afrim Muqiqi dhe Grupi Yjet Composed by ; Afrim Macula Remixed by ; Dj Vicky Produced by ; Threedots Production Video by ; ProVideo Licensing: license🤍onima.co Miss Universe Cohls Ital Optik Follow Bruno on IG: 🤍 Follow Klajdi on IG: 🤍 Follow Dj Vicky on IG: 🤍 Follow Afrim Muqiqi on IG: 🤍 Follow Visi Sax on IG: 🤍 #Bruno #Klajdi #ONIMA #Threedots

Klajdi Haruni - Nuk te dua dot me pak (Kenga Magjike 2018)

12180994
30389
822
00:03:12
25.11.2018

Klajdi Haruni - Nuk te dua dot me pak Music by : Flori Mumajesi Lyrics by : Flori Mumajesi Production by : Threedots Licensing: license🤍onima.co Connect to instagram : 🤍 Connect to Facebook 🤍 Lyrics : Ma trazove zemrën a ke pak mëshirë ti rashë në dashuri e di dhe ma dogje shpirtin Sepse s’të takoj dot sa herë më mer malli si do mundem të jetoj u ndam për së gjalli Ref : Nuk të dua dot më pak nuk të dua dot më pak të kam jet të kam gjak nuk të dua dot më pak Sado larg të jemi të jetoj çdo ditë asnjëherë nuk do ndryshoj dhe pse ikin vitet Ndoshta un jam çmëndur që s’të kam harruar dashuria nuk ka brirë vet ma ke mësuar Nuk të dua dot më pak nuk të dua dot më pak të kam jet të kam gjak nuk të dua dot më pak

Klajdi & Bruno - Oj Lulije

18959751
57527
1656
00:01:23
09.10.2019

🤍ONIMA- 🤍 Shpresojmë të na ndihmoni për të realizuar videon e kësaj kënge :) Filmoni veten tuaj kudo ju mendoni dhe na i dërgoni në instagramet tona personale Ju duam , Klajdi & Bruno :) Licensing: license🤍onima.co 🤍 🤍

"Tërbohen" banorët, Klajdi dhe Bruno e ndezin shtëpinë e "Vëllait të Madh" - Big Brother Albania Vip

2118960
6865
216
00:54:43
02.11.2021

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Bruno & Klajdi & Miri - Potpuri Veriu 2020

461706
1672
20
00:05:37
22.11.2021

Klajdi Haruni - Lutem une sot ft. Flori

6675243
13698
288
00:04:08
23.10.2014

Composer: Flori Mumajesi, Director: Flori Mumajesi, Video Producer: Pro-video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Lutem une sot ft. Flori performed by Klajdi Haruni. Facebook: 🤍 Copyright (C) 2014 Threedots Productions . #KlajdiHaruni #LutemUneSot #Vevo

KLAJD - A M'DON

105421
6312
508
00:02:50
05.08.2022

listen to Spotify : 🤍 Produced by Klajd Hoxhaj Lyrics by Klajd Hoxhaj Video by: Klajd Hoxhaj Rec : Trinium Instagram : hoxhaj.klajd ☆ Follow Me On All Social Media! I N S T A G R A M: 🤍adisa.gjo ➭ 🤍 S N A P C H A T : ➭ adisa.gjo B U S I N E S S E M A I L : ➭ gjoadisa🤍gmail.com

Klajdi Haruni - Mbase ft. Bruno

5125978
22730
557
00:03:32
17.06.2018

Music video for Mbase ft. Bruno performed by Klajdi Haruni. Music by : Flori Mumajesi & Bruno Lyrics by : Flori Mumajesi Video by : Max Production Production by : Threedots Shkarkoni kengen mp3 🤍 Connect to instagram 🤍 🤍 TEKSTI : A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht Të ishim bashkë nuk paska qënë e shkrujt Paska qën e shkrujt larg njoni tjetrit me vujt E di kur ta kërcesh këtë kong pa mu Ti do buzëqeshësh dhe do të kujtohem unë Këndo ti o io io io io Kërce ti o io io io io Këndo ti o io io io io Kërce ti o io io io io A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht E di mrena vetes ti m’ke dasht Po ti m’ke dasht Edhe pse nuk jemi më ne bashk Edhe pse nuk jemi më ne bashk Plus sytë e mi nuk kan pa mrekulli Plus je i vetmi motiv dhe më vjen si kjo melodi o io io io io Kërce ti o io io io io Këndo ti o io io io io Kërce ti o io io io io A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht A m’ke dasht ti mbase A m’ke dasht ti mbase Pyete veten tënde ndonjeherë A më ke dasht Copyright (C) 2018 Threedots. 🤍 #KlajdiHaruni #Mbase #Vevo

Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres

79398867
205653
7679
00:02:52
16.09.2017

𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Download on iTunes / Listen on Spotify "Skifterja zemres" ► 🤍 Lyrics by: Bes Kallaku Produced by: Irkenc Hyka & Bruno Klajdi Haruni on Instagram: 🤍 Bes Kallaku on Instagram: 🤍

Klajdi Haruni - Vallja e veres

7443348
16805
356
00:03:57
09.09.2015

Music Lyrics By Flori Mumajesi Video by AleXanDer 🤍 🤍 🤍

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

39657712
116176
3020
00:02:59
19.06.2021

​🤍ONIMA - 🤍 Stream and Download: 🤍 Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA Music by: Flori Mumajesi Lyrics by: Flori Mumajesi Produced by: Threedots Production Video by: Max Production Licensing: license🤍onima.co Follow Bruno on IG ; 🤍 Follow Flori on IG ; 🤍 Follow Klajdi on IG ; 🤍 Big Thanks TO ( M.M ) GREEN COAST 🤍 COHL’ S 🤍 PROPER PIZZA 🤍 MAX PRODUCTION 🤍 BOHEMIAN BEACH PALACE 🤍 MISS UNIVERSE 🤍 ITALOPTIK 🤍 Me ty nina Me ty nina Jeta jonë jeta jonë si në filma Me ty nina Me ty nina Jeta jonë jeta jonë si në filma Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo A e mban mend kur t’puthja dorën nina Kudo ti të ishe vija vija Nëse pyet ti ndjenjat e mia Do tregonin ti je dashuria Me ty nina Me ty nina Jeta jonë jeta jonë si në filma Me ty nina Me ty nina Jeta jonë jeta jonë si në filma Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Isha Noni për ty o Nina Më godite si vetëtima Fundin ne e lamë si në filma Ne e lam e lam e lam vet Me mua je jeeee Me mua ti je jeee Dhe pse me le leee Dhe pse me le leee Me ty nina Me ty nina Jeta jonë jeta jonë si në filma Me ty nina Me ty nina Jeta jonë jeta jonë si në filma Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo #FloriKlajdiBruno #NINA #ONIMA

Klajdi Haruni - Mamica

4305451
27424
995
00:03:13
23.10.2014

Composer: Flori Mumajesi, Director: Flori Mumajesi, Video Producer: Pro-video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Mamica performed by Klajdi Haruni. Facebook: 🤍 Copyright (C) 2014 Threedots Productions.

Shoku Cllevios Klajdi flet per Noizy & Cllevio | Sqaron momentin me Varrosin dhe Dullen

51429
318
36
00:10:56
15.06.2022

#cllevioserbiano #noizy #cllevio #klajdmancaku #izetpantera

Bruno & Klajdi & Miri - Potpuri 2022

261812
987
15
00:04:20
22.11.2021

Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)

4054899
22206
855
00:03:15
23.05.2021

​🤍ONIMA - 🤍 Stream & Download: 🤍 Klajdi Haruni ft Flori - E para Music by - Flori Mumajesi Lyrics by - Flori Mumajesi Produced by - Threedots Connect with 🤍KlajdiHaruniOfficial: 🤍 Connect with 🤍FloriMumajesiOfficial: 🤍 S’ma pranove dashurinë Dashuri për mua s’ka Ti jetoje për një ditë Dhe un me jetën që ta dhashë Me m’shkatrru e me m’lëndu Askush s’ka me ta kalu Me m’shkatrru e me m’lëndu Ti do jesh gjithmonë e para Me m’shkatrru e me m’lëndu Askush s’ka me ta kalu Me m’shkatrru e me m’lëndu Ti do jesh gjithmonë e para Aaaa me momente Aaaa a ia vlente Aaaa me momente Aaaa a ia vlente S’di si pata un durim As në ënderr se kam parë Ti të shkelje në besim Dhe t’më mendoje si të marë Mësova nga ty se gabimi jam vet Mësova nga ty të mos dua në jet Mësova sesi mbytet nje dashuri Mësova gjithçka që nuk duhej nga ti Me m’shkatrru e me m’lëndu Askush s’ka me ta kalu Me m’shkatrru e me m’lëndu Ti do jesh gjithmonë e para Me m’shkatrru e me m’lëndu Askush s’ka me ta kalu Me m’shkatrru e me m’lëndu Ti do jesh gjithmonë e para Aaaa me momente Aaaa a ia vlente Aaaa me momente Aaaa a ia vlente #KlajdiFlori #EPara #Onima

Klajdi Resort Durres Albania

13371
60
4
00:09:50
18.10.2021

One of the best 4 Star Hotels in Durres Area - Albania #KlajdiResort #Albania #Durres #HolidayinAlbania #AlbaniaHoliday #UrlaubinAlbanien

Klajdi Haruni - Misteret

1219132
4664
120
00:03:44
05.11.2014

Composer : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Shkarkoni kengen falas 🤍 All rights owned by Threedots Productions. Music video for Misteret performed by Klajdi Haruni. Site: 🤍 Facebook: 🤍 Copyright (C) 2014 Threedots Productions. #KlajdiHaruni #Misteret #Vevo

HAME NGJYRE JESHILE ☘️gjithe diten ,rikthehet Klajdi, deep cleanse | Vlog| Adisa Gjo

89060
3190
856
00:21:09
23.06.2022

Deep Cleanse Instagram : 🤍onovopharma.al 🤍onovoofficial #onovohealth 🤍 ☆ Follow Me On All Social Media! I N S T A G R A M: 🤍adisa.gjo ➭ 🤍 S N A P C H A T : ➭ adisa.gjo B U S I N E S S E M A I L : ➭ gjoadisa🤍gmail.com

ME BEN MAKE UP KLAJDI

146107
4482
653
00:17:43
11.08.2019

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!! ✅Shikoni videon me qualitet HD !!!! 👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!! Previous video: 🤍 🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍 ❤️ INSTAGRAM: angela.akolli 🤍 TWITTER: 🤍 FACEBOOCK: 🤍

Klajdi shoku Cllevios flet per sherrin me Noizyn ()

1354
14
2
00:03:35
08.06.2022

#cllevio #noizy #stresi #varrosi #dulla #otr #fero #marin #vinz #buta #viral #aleksvisha #djcrax

Klajdi Resort & Spa

240
0
2
00:05:48
04.08.2022

The beach at the Klajdi Resort & Spa hotel. Albania. Der Strand des Klajdi Resort & Spa-Hotels. Albanien. Пляж в отеле Klajdi Resort & Spa. Албания. Plazhi në hotelin Klajdi Resort & Spa. Durresin. Shqipëria. الشاطئ في فندق Klajdi Resort & Spa. دوريس. ألبانيا. Klajdi Resort & Spa otelindəki çimərlik. Albaniya. Klajdi Resort & Spa hoteleko hondartza. Albania. Пляж у гатэлі Klajdi Resort & Spa. Албанія. Плажът в хотел Klajdi Resort & Spa. Албания. Plaža u hotelu Klajdi Resort & Spa. Albanija. Y traeth yn y gwesty Klajdi Resort & Spa. Albania. A strand az Klajdi Resort & Spa szállodában. Gólem. Albánia. Η παραλία στο ξενοδοχείο Klajdi Resort & Spa. Δυρράχιο. Αλβανία. სანაპირო სასტუმრო Klajdi Resort & Spa-ში. დურესი. ალბანეთი. Stranden ved Klajdi Resort & Spa-hotellet. Albanien. Pantai di hotel Klajdi Resort & Spa. Albania. החוף במלון Klajdi Resort & Spa. גולם. אלבניה. Ströndin á Klajdi Resort & Spa hótelinu. Albanía. La playa del hotel Klajdi Resort & Spa. Albania. La spiaggia dell'hotel Klajdi Resort & Spa. Albania. Klajdi Resort & Spa қонақүйіндегі жағажай. Албания. La platja de l'hotel Klajdi Resort & Spa. Albània. Klajdi Resort & Spa 酒店的海灘。 都拉斯。 阿爾巴尼亞。 Klajdi Resort & Spa 호텔의 해변. 두레스. 알바니아. Pludmale pie Klajdi Resort & Spa viesnīcas. Albānija. Klajdi Resort & Spa viešbučio paplūdimys. Durresas. Albanija. D'Plage am Klajdi Resort & Spa Hotel. Albanien. Плажата во хотелот Klajdi Resort & Spa. Албанија. Klajdi Resort & Spa зочид буудлын далайн эрэг. Албания. Het strand bij het Klajdi Resort & Spa hotel. Albanië. Stranden på Klajdi Resort & Spa-hotellet. Albania. Plaża przy hotelu Klajdi Resort & Spa. Albania. A praia do hotel Klajdi Resort & Spa. Albânia. Plaja de la hotelul Klajdi Resort & Spa. Albania. Плажа у хотелу Klajdi Resort & Spa. Албанија. Pláž pri hoteli Klajdi Resort & Spa. Albánsko. Plaža v hotelu Klajdi Resort & Spa. Albanija. ชายหาดที่โรงแรม Klajdi Resort & Spa โกเลม. แอลเบเนีย Klajdi Resort & Spa кунакханәсендә пляж. Албания. Klajdi Resort & Spa oteldeki plaj. Arnavutluk. Пляж у готелі Klajdi Resort & Spa. Албанія. Ang beach sa Klajdi Resort & Spa hotel. Albania. Ranta Klajdi Resort & Spa-hotellissa. Albania. La plage de l'hôtel Klajdi Resort & Spa. Albanie. Plaža u hotelu Klajdi Resort & Spa. Albanija. Pláž u hotelu Klajdi Resort & Spa. Albánie. Stranden på Klajdi Resort & Spa hotel. Albanien. An tràigh aig taigh-òsta Klajdi Resort & Spa. Albàinia. Rand Klajdi Resort & Spa hotellis. Albaania. Klajdi Resort & Spa ホテルのビーチ。 ドゥラス。 アルバニア。 * To donate 👉🏻: Mastercard - 5375 5240 0004 1280 Komisarov A.(euro) WebMoney – Z320406895689 (dollars) Thanks 😘 #KlajdiResort&Spa #KlajdiResort #albania #hotel

Klajdo Dervishi & Andi Shoshari - Kolazh 2022 (Official Video4K)

461882
1840
232
00:09:38
07.03.2022

Donate: 🤍 Orkestrimi: Bledi Telha Teksti & Muzika: Populli Klarinete: Marsel Shushari Video Production: CinefocusGT Connect with Andi Shoshari: 🤍 🤍 Beni subscribe miq per mos te humbur kenget e radhes ju faleminderit

Klajdi Resort & Spa

2113
9
0
00:07:33
03.05.2022

Klajdi Resort & Spa hotel area. Albania Klajdi Resort & Spa-Hotelanlage. Albanien Zona e hotelit Klajdi Resort & Spa. Shqipëria Территория отеля Klajdi Resort & Spa. Албания منطقة فندق Klajdi Resort & Spa. ألبانيا Klajdi Resort & Spa հյուրանոցի տարածք. Ալբանիա Klajdi Resort & Spa hotel gunea. Albania Тэрыторыя гатэля Klajdi Resort & Spa. Албанія Klajdi Resort & Spa хотелска зона. Албания Klajdi Resort & Spa hotelsko područje. Albanija Ardal gwesty Klajdi Resort & Spa. Albania Klajdi Resort & Spa szálloda környéke. Albánia Περιοχή ξενοδοχείου Klajdi Resort & Spa. Αλβανία Klajdi Resort & Spa hotel område. Albanien אזור מלונות Klajdi Resort & Spa. אלבניה Klajdi Resort & Spa limistéar óstán. an Albáin Klajdi Resort & Spa hótelsvæði. Albanía Zona hotelera Klajdi Resort & Spa. Albania Zona dell'hotel Klajdi Resort & Spa. Albania Klajdi Resort & Spa қонақүй аймағы. Албания Klajdi Resort & Spa 酒店區。 阿爾巴尼亞 Klajdi Resort & Spa area deversorium. Albania Klajdi Resort & Spa viesnīcas zona. Albānija Klajdi Resort & Spa viešbučio zona. Albanija Klajdi Resort & Spa Hotel Beräich. Albanien Klajdi Resort & Spa хотелска област. Албанија Klajdi Resort & Spa-hotelgebied. Albanië Klajdi Resort & Spa hotellområde. Albania Obszar hotelu Klajdi Resort & Spa. Albania Klajdi Resort & Spa área hoteleira. Albânia Zona hotelieră Klajdi Resort & Spa. Albania Klajdi Resort & Spa хотелско подручје. Албанија Areál hotela Klajdi Resort & Spa. Albánsko Klajdi Resort & Spa hotelsko območje. Albanija Klajdi Resort & Spa кунакханә мәйданы. Албания Klajdi Resort & Spa otel alanı. Arnavutluk Територія готелю Klajdi Resort & Spa. Албанія Klajdi Resort & Spa hotellialue. Albania Zone hôtelière Klajdi Resort & Spa. Albanie Klajdi Resort & Spa hotelsko područje. Albanija Areál hotelu Klajdi Resort & Spa. Albánie Klajdi Resort & Spa hotellområde. Albanien Klajdi Resort & Spa sgìre taigh-òsta. Albàinia Klajdi Resort & Spa hotelli piirkond. Albaania To donate: 👉🏻5375 5240 0004 1280 Komisarov A.(euro) - Ukraine Thanks 😘 #KlajdiResort&Spa #KlajdiResort #Klajdi #albania #hotel

Klajdi Musabelliu - Puthja e pare(the first kiss) #klajdimusabelliu #puthjaepare #unproviminekalova

237966
1453
83
00:04:06
28.06.2007

Music By Adrian Hila, Lyrics by Jorgo Papingji

Klajdi Haruni - Beqar

681900
3177
49
00:03:12
23.10.2014

Music video for Beqar performed by Klajdi Haruni. Facebook: 🤍 Copyright (C) 2014 Threedots Productions.

Klajdi Haruni - O bo bo (Lyric Video)

100263
681
17
00:03:36
28.12.2015

Music video for O bo bo performed by Klajdi Haruni. Music&Video by Threedots Productions Site: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Copyright (C) 2015 Threedots Productions. 🤍

Klajdi Haruni - Vajzat e babit

491543
6684
259
00:03:16
19.10.2017

Music video for Vajzat e babit performed by Klajdi Haruni. 🤍threedots.al 🤍 Copyright (C) 2017 Threedots Productions. 🤍

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

66795961
179968
6199
00:03:21
15.12.2018

🤍ONIMA - 🤍 Stream & Download: 🤍 Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori & Getoar Selimi Production: Threedots Production Licensing: license🤍onima.co Connect with Flori Mumajesi: 🤍 🤍 Connect with Threedots: 🤍 🤍 #flori #bruno #ghettogeasy #mori #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content

Bruno - Pash dy syte (Cover)

7143672
30575
696
00:01:38
29.10.2019

🤍ONIMA- 🤍 Music: Ilir Berani Lyrics: Ilir Berani Performed by: Fatjeta Barbullushi Piano by: Indrit Lelo Produced by: Threedots Production Licensing: license🤍onima.co Connect with Bruno on instagram: 🤍

Report TV - Klajdi, i riu që ëndërronte Irlandën por vdiq në kamionin e “Biba X”

48094
176
35
00:01:49
17.05.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajme Klajdi, djali i vetëm i familjes Kaja u përcoll për në banesën e fundit duke lënë dhimbje tek familjarët dhe miqtë. I riu nga fshati Halilaj i Lushnjës po punonte për ndërtimin e Bypass-it të Vlorës, kur kamioni me të cilin udhëtonte si pasagjer u aksidentua mesditën e së hënës. Përmes lajmërimit të vdekjes zbulojmë se Klajdit iu pre jeta në mes në moshën 31-vjeçare, ndryshe sa thuhej, 28 vjeç, në njoftimin e Policisë së Vlorës. Kjo është banesa në të cilën jetonte 31-vjeçari, bashkë me dy prindërit, të cilët janë të thyer nga vdekja e birit të vetëm të familjes. Që kur morën vesh lajmin e kobshëm, një infermiere u qëndron te koka gjithë kohës. Shtëpia është e mbushur me njerëz, familjarë e të afërm, të cilët vijnë të ngushëllojnë prindërit. Vdekja tragjike e Klajdit ka tronditur edhe të motrën, Gertën, e cila nuk e kishte imagjinuar asnjëherë një fat të tillë për të vëllain. 31-vjeçari prej rreth një viti punonte në kompaninë “BIBA-X”, me të cilën fillimisht kishte punuar në Theth, më pas në Gjirokastër dhe së fundmi për Bypass-in e Vlorës.

NIN FESTIVE: Bruno ft. Klajdi Haruni - Potpuri shqiptare

4447014
8485
211
00:06:33
02.01.2018

NIN FESTIVE: Bruno ft. Klajdi Haruni - Potpuri shqiptare #onima #prive #ninfestive

Klajdi Sahatçi - Virtuozi shqiptar i skenave të mëdha | Emisoni Happy Day

76
2
0
00:08:24
10.10.2022

#KlajdiSahatçi #happyday #music #violin #rmv Skupi Kamer Fest i organizuar nga oraganizata Muza e përmnbylli edicionin e pestë me një virtuoz shqiptar që pushton skenat e mëdha evropiane Klajdi Sahatçi. Festivali u mbajt në sallën e filarmonisë së Maqedonisë së Veriut nën drejtimin artistik të violinistit Blerim Grubi. Në një intervistë ekskluzive për tv KlanMacedonia Klajdi Sahatçiu deklaroi se për të gjitha skenat janë pak a shumë të njejta e ndërsa skena në Shkup më së shumti e tërhoqi publiku. “Skenat janë pak a shume të njejta kam vlersuar akustikën e mirë të kësaj salle. Vlersova dhe publikun që ishte i ngrohtë”, deklaroi Sahatçiu. I pyetur se a ndëgjon muzika tjera Sahatçiu u shpreh se nuk ndëgjon shumë muzikë sepse ka nevojë më shumë për qetësi. “Nuk ndëgjoj shumë muzikë sepse kam nevojë për qetësi, më kujtohet që më thonin njerëzit e fabrikave të qokolladave kur thonin nuk i shof dot me sy qokolladat kam qejf xhazin, pop ose muzikë bashkëkohore,” deklaroi Sahatçiu. Që nga viti 2012 violinisti Klajdi Sahatçiu është profesor në Universitetin e muzikës të Zvicrës italiane në Lugano dhe ka dhënë disa master klasa brenda dhe jashtë vendit. Sahatçiu luan në një violinë Antonio Stradivarius të vitit 1719. Follow Klan Macedonia on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Macedonia & IN Media. All Rights Reserved

Klajdi dhe Bruno ndezin atmosferën me një kolazh këngësh - Dua të të bëj të lumtur, 10 Prill 2021

200498
931
00:06:46
10.04.2021

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Dasem 2022 - Klajdi dhe Bruno Ndezin Atmosferen - Hoteli i Gjuetise

74928
304
16
00:20:58
26.09.2022

Dasma Shqiptare 2022. Albanian wedding. Atmosfera e bukur me kengetaret Klajdi Haruni dhe Bruno live.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
klajdi DJI Goggles funvideo plopsaland skyrim imperial build barryvdh furkan demir 趕集 грати 마일 monesy KGS Builders moog pesshown ssh permission denied стример смотрит Erik Esenvalds Bullseye fpv шлем или очки omae wa mou shindeiru nani